علاقه های من همیشه مهمترین بخش زندگی من بود که دنبالش کردم و همیشه بر این مسیر به رشد و موفقیت رسیدم  . خیلی برام مهم هست که کاری که بهم پیشنهاد میشه در علاقه من هست و باعث پیشرفت من میشه یا نه .

در این مسیر من همیشه حرکت کردم 

من کلا خیلی از کارها را به صورت خود آموز یاد گرفتم  از سال ۱۳۷۸ که متوجه علاقه خودم به  کامپیوتر در رشته طاقت فرسای ریاضی فیزیک دبیرستان شدم با سخت کوشی و جستجو گری در کتابها و سورس کدهای موجود توانستم در این رشته رشد کنم و برای خودم درآمدزایی کنم.


در رشته کامپیوتر عموما داشتن یک استاد و یا راه بلد مرسوم نیست و افرادی با تجربه کردن و استفاده از منابع موجود با خلاقیت خود یه مساله را حل میکنند وراهکاری برای یک پروژه ارائه می‌دهند.


من هم که متوجه شده ام که در حل مسائل با روشهای جدید و از من درآروی خلاقیت دارم این رشته را با جدیت ادامه دادم و چون هدف هم درامد زایی بود اصلا وارد حاشیه هایی مانند : (هک ، نفوذ، آموزش نرم افزاز های عمومی و…) نشدم . 


در اردیبهشت سال ۸۵ درفتری در پاساژی در شهر زادگاهم (گلپایگان) با اجاره ماهیانه ۵۰ هزار تومان گرفتم و مشغول کار شدم

با خیال راحت بنویسید و منتشر کنید

علاقه مند به کامپیوتر (و خیلی از ترفندها 😉 )از سال ۱۳۷۸ و فارغ تحصیل مهندسی کامپیوتر (به سختی در ۱۳۸۵ ) از سال ۱۳۸۸ شروع فعالیت حرفه ای در طراحی سایت را شروع کردم با همون اینترنت دیال آپ! به هنر علاقه مند هستم و خوشنویسی ، عکاسی و هنر ظریف بی خیالی را تجربه کردم !

سعید قائدی (با همزه)​