میز کار من

امروز فکر میکردم چرا من  نتونم یک شرکت طراحی سایت داشته باشم با چند نیروی خوب که کارهایی را سریع تر و بهتر جلو ببرم.

هرچند این طوری الان هم که ارتباط مستقیم با مشتری میگیرم حس رضایت دو طرفه بهتری برایم ایجاد می‌کند  و همه مشتری ها راضی هستن و این حس خشنودی باعث معرفی من به مشتری بعدی شده.

کار برای خود همیشه چالش های خودش را دارد ، درست است آقا بالا سر نداری و لی باید خودت رئیس خودت باشی و خودت را مدیریت کنی و…

من اکنون به خاطر کرونا ۶ ماه این که دفتر کارم میزی کنار حال خانه‌ی مان هست و من یک طرف برگه ریزعادت‌های  را چسباندم و گوشه میز هم کتابهایی که با موضوع بازاریابی محتوایی جلوی و آموزش زبان چشمم گذاشتم .

برگه های سفید ۶ در ۶ سانتی که برای یاداشت با گیره بزرگ به به هم وصل کردم و لیوان سفالی سرمه ای رنگی که ۸ رنگ خودکار مارک پنتر و سه عدد مداد نوکی  از ۵ دهم تا ۹ دهم در آن هست.

من سه سر رسید دارم یکی برای ثبت هر ساعت روز که دقیقا چه کاری انجام دادم و یکی هم بخش بندی شده برای ایدهایی که برای خودم و سایت و کسب کار خودم دارم ، یکی دیگر هم برای چک نویس که مثلا هر روز تمرین خوشنویسی با خودکار در آن میکنم .

من با این ها حس خوبی دارم و درآمدی هم که دارم با رضایت همراه هست  .

6 پاسخ

  1. آقای قائدی قلم زیبایی دارید و این دغدغه ها نشون میدن ما تنها نیستیم تو مسائل خودمون و اینکه باید هر چه زودتر تو این وضعیت فکری به حال دلمون و کسب و کارمون بکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.